Про ініціативу

Інформаційна кампанія «Сильніші разом!» (Stronger Together information campaign) – проект, метою якого є інформування громадян України щодо переваг посиленої співпраці з Європейським Союзом та використання можливостей, пов’язаних з Угодою про асоціацію між Україною та ЄС. Кампанія об’єднує представників української влади, Представництва ЄС в Україні, дипломатичних місій держав-членів ЄС, українського і європейського бізнесу та громадянського суспільства, які бажають координувати зусилля та працювати разом задля зміцнення демократії, підтримки реформ та підвищення рівня поінформованості українського суспільства щодо можливостей,пов’язаних з Угодою про асоціацію та поглибленою і всеосяжною зоною вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Мета

Мета кампанії — об’єктивно та неупереджено інформувати про:

  • корисний для України досвід європейської інтеграції країн Центрально-Східної Європи: виклики, планування та здійснення реформ, успіхи і невдачі;
  • реформи, які потрібно здійснити Україні для ефективного виконання Угоди про асоціацію;
  • можливості для вітчизняного бізнесу, пов’язані з Угодою про асоціацію та Зоною вільної торгівлі між Україною та ЄС.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ:

1) Комплексна інформаційна кампанія із залученням національних та регіональних ЗМІ: аналітичні статті, інфографіка, ТБ-проект на Першому Національному «Зроблено в Європі», публічні заходи з провідними політиками зі Східної і Центральної Європи, флешмоби.

2) Консультаційна платформа «Doing Business in EU» для підтримки вітчизняного малого та середнього бізнесу, який розпочинає вихід на перспективні ринки ЄС. Компоненти консультаційної платформи:

  • Навчальний: проведення комплексних тренінгів та семінарів з різних аспектів виходу на ринки ЄС.
  • Інформаційний: веб-сайт для бізнесу www. exportdesk.org.ua
  • Допомога з пошуком партнерів на ринках ЄС.
  • Юридична підтримка щодо вимог до експорту певного товару до ЄС.

3) Політичний діалог з Верховною Радою та Урядом для спільного напрацювання, прийняття та імплементації законодавчого «євроінтеграційного порядку денного». Координатори та партнери Інформаційної кампанії “Сильніші разом!” завжди відкриті до співпраці задля досягнення спільної мети: розбудови мирної, демократичної, конкурентоспроможної та по-справжньому європейської України!